NELER YAPIYORUZ?

Logo Tasarımı

Bu bilinçle çalıştığımız her firmanın, kimliğini oluşturan Logosunu tekrardan tasarlıyoruz...

Menüboard

Tabelalar firmanıza özel olarak tasarlanır. Özel LED Panel Teknolojisi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tabela siparişleriniz montaj dahil teslimi yapılmaktadır.

Cam - Cephe Giydirme

Tüm camı kaplayacak şekilde düz folyo ile kaplama, One way vision (delikli folyo) ile folyo kaplama, Camın belirli bir bölgesine baskı veya kesim olarak folyo kaplama.

Yönlendirme Panoları

Yönlendirme panoları firmaların tercih ettiği görsel sunum ve tanıtım ürünüdür. Firmanızın kolayca fark edilmesine yardımcı olur ve hizmetleriniz hakkında bilgi verir.

Flyer A4-A3 - ÖzelEbat

A4 İki kırım 6 sayfa, a3 İki kırım 6 sayfa ve özel ebatlar 8 sayfa şeklinde tasarımı yapılmaktadır.

Işıklı Kutu Harf Tabela

Kurumsal kimlik algısına katkısının yüksek olması, Görsel olarak daha çekici olması, Alternatiflerine kıyasla daha uzun ömürlü olması olarak sayılabilir.

Araç Giydirme

Firmanızın hareket halindeki reklam alanı olan araçlarınızı, isteiğinize uygun şekilde kaplamaktayız. Tam kaplama, Yarım giydirme, Kapı logosu, Folyo kesim uygulamalarımız,

Kartvizit

Kartvizitiniz sizin profesyonel kimliğiniz ve kendinizi anlatma biçiminizdir.

Düğün Davetiyeleri

Her zevke hitap eden kaliteli ve çeşitli tasarımlarıyla sizin en özel anınız için hazırlanmış şık bir koleksiyon.

Magnet

Firmanızın kurumsalı eğlenceli tasarımlar ile artık mutfakta yerini alıyor. İstenilen ölçülerde özel kesim ile, Binlerce tasarımı hizmetinize sunuyoruz.

Roll up Banner

Roll up Banner dünyada en çok tercik edilen görsel sunum ve tanıtım ürünüdür. Farklı alanlarda ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve firmanızı tanıtın. Alüminyumdan üretilmiştir, taşıma çantası ile kolayca sevk edilebilen banner tutuccudur.

Vinil Afiş

Firmanıza uygun branda ve bez afişlerin yerine dijital baskı teknolojisi kullanılarak üretilen vinil afişler kullanılmaktadır. Tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar.

Web Site

HTML5 etiketleri ile sayfa hiyerarşisini, CSS3 ile websitelerinizin çözünürlüğünü otomatik olarak ayarlayabileceği Web 3.0 olarak duyarlı websiteleri tasarlanır. Responsive web tasarımı tekniği ile mobil veya tablet uyumlu...

Mobil Uygulama

Günümüzün en popüler teknolojik cihazları olan akıllı telefonlar üzerinde çalışacak, iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz.

Polo T-Shirt

Firmanızın kurumsal şıklığını logonuzun basılı ve dikişli Polo T-Shirt'ler ile tamamlayın...

Menü Tasarımları

Otel, Cafe ve Restaurantlarınız için en uygun ve kaliteli çözümler...

Promosyon Ürünleri

Firmanızı tanıtımına ilişkin promosyon ürünleri ihtiyaçlarını karşılıyor ve markanıza özel çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza çözüm olacak ürünler ve markanıza uygun özel tasarımları ve uygulamaları hazırlıyoruz.

Stempel

Firmanıza uygun, kullanışlı ve şık kaşeler...